תכנית 5 הנקודות שלי למחוז מרכז:

מחוז המרכז חולש על השטח הגיאוגרפי הגדול ביותר מבין מחוזות הלשכה, מגדרה עד חדרה. עובדה זו מקשה על חיבורם של כלל עורכי הדין למחוז. אנחנו פחות מחוברים מטבע הדברים. על מנת שנוכל להרגיש משפחה אחת, וכדי שנתחבר באמת בכוונתי לחולל מהפכה טכנולוגית במחוז- כולנו נרגיש מחוברים באמצעות מחוז און ליין- כל הרצאות, ההשתלמויות, הכנסים, בקיצור הכול אצלכם בנייד, מי שגר בחדרה יוכל להרגיש בגדרה בלחיצה אחת על האפליקציה- מחוז מרכז במרחק נגיעה. באמצעות אפליקציה ייעודית תוכלו לפנות ישירות למחוז, כל שאלה, כל טענה תתקבל באופן מקוון. כל תלונה או בקשה תתועד במערכת מתקדמת בדומה למוקדים המתקדמים ביותר בישראל. אתם משלמים דמי חבר ואתם ראויים לקבל תמורה הולמת. התפישה שלי לפיה המחוז יהיה נגיש, שקוף ופתוח לעיני כל היא תפישה ערכית שרואה בכם כבעלי הבית של המחוז, אתם צריכים להרגיש בבית.

בכוונתי להילחם על כך שתקציב המחוז שלנו יושווה לתקציב מחוז תל אביב. כיום התקציב עומד על 3 מיליון ש"ח. אני סבורה שנכון לייצר השוואה ברורה בתקציבים, יש לי תכניות מרחיקות לכת עבורכם, את זאת אוכל לקדם רק אם נביא יותר משאבים למחוז. לא נקבל כל אפליה בתקציב. בכוונתי להציג תקציב חברתי, תקציב שרואה כל סקטור וסקטור עם צרכיו הייחודים. על מנת שנוכל לעמוד ביעדים של מחוז דיגיטלי, שירותי, המציע מגוון תכניות תרבות ורווחה מתקדמות, כדי שהחלומות שלנו יהפכו מחזון למציאות נדרשים משאבים כספיים משמעותיים. אני מתכוונת להציג תכנית תקציבית ברורה שתאפשר תנאים בסיסיים וזהים למחוז תל אביב.

גם למחוז מרכז מגיע בית. מגיע לנו בית מכובד בו נערוך את הכנסים שלנו, נקים בית פרקליט ובו 250 מקומות ישיבה עם ספריה מאובזרת ומתקדמת. בית שוקק חיים, בית שמייצר כנסים והשתלמויות, בית שמקדם תרבות והעשרה, בית שיהיה אבן שואבת לחברי המחוז. נקים שלוחות של בית הפרקליט בערים המרכזיות ונרחיב את פעילותן של וועדות הקשר במחוז. באמצעות שלוחות אלו יחד עם הוועדות נגדיל את מעגל עורכי הדין המעורבים בפעילות המחוז.

מחוז מרכז נהנה מכוח צעיר ורענן, צעירים רבים בתחילת דרכם המקצועית זקוקים להכוונה, להשמה, לליווי אישי.
בכוונתי לייסד מערך מנטורינג וחניכה אישית- כל עורך דין חדש יוכל לקבל כמנטור עורך דין חונך שילווה את צעדיו הראשונים במקצוע.

שירות, שירות ועוד שירות. שירות לפני הכל- עורכי הדין הם בעלי הבית וגם הלקוחות שלנו, נפתח מערך מתקדם ואינטראקטיבי שיגביר את השקיפות והנגישות . אציג לציבור מדדי שירות ואת אמנת השירות עליה יחתמו אלפי עורכי הדין במחוז מרכז- מקסימום שירות, מינימום סחבת. כאמור, אתם הלקוחות שלנו וככאלו אתם תמיד צודקים. מקצועיות, יעילות, ושירותיות ברמה הגבוהה ביותר.