חזון

בבחירות הקרובות עורכי הדין במחוז מרכז יבחרו לראשונה את נציגם בקלפי. אנחנו, כולנו מבקשים לעצמנו מחוז עצמאי, מחוז תוסס, מחוז נגיש, מחוז דיגיטלי, כזה המחבר בינינו, מגדרה ועד חדרה.

המרחק הגיאוגרפי שהיה לחיסרון יהפוך ליתרון. נחבר את כולם. נחזק את ה"ביחד". נעצים את הכוחות הטובים במחוז ונפתח גאוות יחידה שתמונף בכל העוצמה. נשים את העוצמה במרכז.

חבריי עורכי דין, מקצוע עריכת הדין חשוב לכולנו. זהו מקור פרנסתנו ומקור גאוותנו, על מנת שנוכל לשמור על גאוות היחידה, על עצמאות המחוז וייחוד המקצוע, אנחנו חייבים גילדה חזקה, לשכה חזקה ומחוז מוביל ומשפיע.

מכאן יצאתי לדרך הציבורית- מהנקודה בה זיהיתי את הצורך ועלה בי הרצון לעשות ולהשפיע למען חבריי עורכי הדין. מחוז מרכז הוקם לתפארת על ידי אבי חימי, ועדות הקשר גברו  על האתגר הגאוגרפי, הנגישו את הלשכה, חיברו בין החברים והניחו תשתית איתנה למחוז חזק, יעיל ועצמאי.

החזון שלי למחוז מרכז עוצב על בסיס ההכרה במאפייניו הייחודיים, כמחוז השני בגודלו ביחס למספר עורכי הדין וכמחוז המשתרע על השטח הגאוגרפי הגדול ביותר. המחוז שלנו יהיה מחוז און-ליין. מחוז מקוון בו ימי העיון, ההשתלמויות המקצועיות, אירועי התרבות וההעשרה יונגשו באמצעות אפליקציה ייעודית לעורכי הדין. מחוז און-ליין יאפשר לכל עורך דין להצטרף בלחיצה אחת פשוטה אל העולם המקצועי העשיר והמגוון שהמחוז יציע, מכל מקום ובכל זמן.

המגוון והפסיפס האנושי במחוז הם תמונת ראי של החברה הישראלית, אני רואה מחויבות עליונה לשמר ולהביא לידי ביטוי את הייחוד של כל אחד מהקהלים; דתיים, חילונים, ערבים, חרדים, צעירים ותיקים. המחוז שבראשותי יידע לדבר אליהם, לענות על צרכיהם, להעניק להם תחושה של בית.

מעבר לכך, אני שואפת שמחוז מרכז ישרת נאמנה את חבריו, ינוהל ביושרה, שקיפות ומקצועיות בלתי מתפשרת.  אקדם שורה של מיזמים שיהפכו את המחוז לכזה שיידע לתת מענה יעיל והולם לכל עורך דין בכל דבר ועניין. אני חסידה גדולה של שירות ואתם הלקוחות שלנו. בכוונתי להציג אמנת שירות ברורה עליה יחתמו כל חברי רשימתי יחד עמכם. זה יהיה הסכם כתוב ביני לביניכם ואני מתכוונת לעמוד בהסכם הזה.

מחוז מרכז יהיה הבית של חבריו, בכוונתי לבנות בית פרקליט ושלוחות בערים המרכזיות, אשר יהוו אבן שואבת לציבור עורכי הדין, בית מטפח ומעשיר שיאגד תחתיו שירות, רווחה, תרבות, ובעיקר מעטפת מקצועית.

חבריי עורכי הדין, אני מביאה עימי לתפקיד ניסיון ניהולי, יחד עם סל ערכים שמחבר אותי לעשייה ציבורית. עשייה שנובעת מהלב, תשוקה אמיתית להשפיע ולשנות. חמושה ברצון כן ועז לייצג אתכם נאמנה, מבקשת בענווה ובחרדת קודש ממש את המנדט להוביל את מחוז מרכז איתכם למענכם.

שלכם
רומי קנבל